Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Matek
Data dodania: 17-09-2009 20:56
Data modyfikacji: 17-09-2009 21:02

Uwaga!  W dniach 18.09 - 28.09 zdradzam ukochane Boszkowo i udaje się na krótki urlop. W związku z tym przepraszam za ewentualny brak aktualizacji naszego serwisu w tym czasie, jak i opóźnienia w korespondencji. Bardzo proszę o wyrozumiałość.

Po powrocie obiecuje za to, trochę nowości, jak np. komentarze do zdjęć  i artykułów ( obecnie uruchomione pierwszej wersji - testowej)

 

Z urlopowym pozdrowieniem

Matek - Administrator :)

 

 


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 18.232.51.69 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Zientas - Administrator Dodano: 18-09-2009 IP: Co nie oznacza, że nikt tu nie czuwa!!!
Spider Dodano: 21-09-2009 IP: Miłego urlopu, wypoczywaj zdrowo!!!
Matek Dodano: 28-09-2009 IP: Nie pisałem, że nikt nie czuwa a jedynie o braku aktualizacji i rozwoju, ale już jestem nowy baner jak widać też, system dodawania komentarzy do zdjęć i artykułów już pracuje - zapraszam do korzystania z nowych funkcji.
wala Dodano: 05-04-2010 IP: Dłuuuuugi ten urlop. Portal śpi jeszcze! Poniedziałek Wielkanocny br.
Matek Dodano: 06-04-2010 IP: Śpi? Skąd taka opinia?
wala Dodano: 11-04-2010 IP: Matek! Tyle się dzieje w Boszkowie, a na stronie AKTUALNOŚCI brak aktualności! Tematów masa. Trzeba je chcieć widzieć. Np. Przygotowanie do sezonu. Króluje tutaj nasza bylejakość. Popatrz na sposób zaklejenia dziur w pozimowych, boszkowskich asfaltach. Ktoś zgarnął za to niezłą kasę, a robota - amatorska!!! Skandal. Kiedy Boszkowo-Letnisko będzie oznakowane tablicą miejscowości zgodnie z używanym nazewnictwem na mapach i urzędzie gminy? Dlaczego ten temat? Ano wiedz o tym, że wielu turystów jadących od strony Poznania jedzie do Boszkowa nad jezioro. Spotykam corocznie sporo takich, którzy pytają: Jadę, widzę tablicę Boszkowo - ok. Za chwilę wyjeżdżam z Boszkowa (bo koniec zabudowań) i co i szukam jeziora boszkowskiego! (dominickie odpada,bo to zapewne w Dominicach) Krążę więc po polnych i leśnych drogach i docieram - ale tam nic nie ma nad tym jeziorem! Takich problemów jest masa! Matek. Pytasz skąd opinia, że portal śpi. Kolego! Strona AKTUALNOŚCI - ostatni wpis 28 września 2009r !!!
Zientas Dodano: 11-04-2010 IP: Jaka znowu "nasza" bylejakość? Kolego/koleżanko "wala" swoje żale proszę kierować do Urzędu Gminy. Dział aktualności to też nie miejsce by odnotowywać wszystko co popadnie. I zapewniam cię, że nikt tutaj nie śpi.
Matek Dodano: 12-04-2010 IP: Czy naprawdę mamy pisać o dziurach w jezdni? O Inwestycjach czy innych wydarzeniach - piszemy w dziale WYDARZENIA. Jeśli uważasz że jest jakiś istotny temat o którym nie napisaliśmy skorzystaj z działu napisz do nas. przyznaje że temat nazewnictwa warto zgłebić
wala Dodano: 22-04-2010 IP: Szanowni twórcy portalu. Nie bardzo się rozumiemy. Sam portal wspaniały - dlatego tu zaglądam! Ale zauważyłam, że chcecie poruszać tu tylko tematy na "+". Jeśli my miłośnicy Boszkowa chcemy zadbać o nasz przedmiot miłości, to zauważajmy wszystkie jego strony. Rolą mediów jest zauważać rzeczy dobre, ale i PIĘTNOWAĆ rzeczy złe! Piętnujmy zatem np. niszczących kosze, śmiecących turystów, ale też i urzędników,którzy biorą niemałe pieniądze z naszych podatków. Mamy prawo od nich to wymagać! I proszę nie odsyłajcie mnie do gminy skoro udostępniacie głos publicznie. Osobista interwencja jest mniej skuteczna (sprawdziłam to kilka razy). Proszę czytajcie uważnie tekst. "Nasza bylejakość" dotyczyła tych, którzy za pieniądze przgotowują Boszkowo do sezonu. Broń Boże nie dotyczyło to Was! A napisałam w dziale aktualności, bo od miesięcy ich tu nie ma. Pozdrowienia!
Matek Dodano: 22-04-2010 IP: Zgadam się w stu procentach ze nie można pokazywać tylko dobrych stron Boszkowa, a przede wszystkim trzeba wskazać rzeczy złe i nad nimi pracować, taki między innymi jest cel tej strony. Dlatego zgadzam się z tym. I każe zwrócenie uwagi na problem ma swoją wartość. To samo dotyczy też wskazywania naszych błędów, jak i pomysłów na ich naprawę. Bo jest to najlepszy sposób na udoskonalenie zarówno Boszkowa jak i tej witryny.


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 17.3°C
Temp. wody: °C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: W

Ostatni odczyt:
09.04.2020 12:10

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl