Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Matek
Data dodania: 24-06-2010 12:50

     Jak informuje nas Starosta Leszczyński  - Pan Krzysztof Benedykt Piwoński w tym roku w Boszkowie  (Pudełkowo) ruszy ogólnodostępna strzeżona plaża (w okolicy baru „Sokół").


    W tej chwili prowadzone są prace nad skompletowaniem zespołu ratowników.


    Otrzymaliśmy tu duże wsparcie i pomoc od leszczyńskiego WOPRu. Planujemy, że strzeżona plaża na pudełkowe będzie czynna od 1go lipca do końca sierpnia - mówi Krzysztof Benedykt Piwoński.


    Do dyspozycji ratowników został przekazany kadłub łodzi ratowniczej Perkoz.


    To bardzo dobra informacja bo niewątpliwie strzeżona i ogólnodostępna plaża podniesie komfort i bezpieczeństwo wypoczywających w Boszkowie.


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 34.204.193.85 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Staszek Dodano: 24-06-2010 IP: I niech się CKW wstydzi, że nie potrafi załatwić tak prostej sprawy. Tylko kasa i kasa za wstęp. Może w niedługim czasie, będą pobierane opłaty, za wdychane powietrze.
chryste panie na gumowym bananie Dodano: 24-06-2010 IP: brawo stary. widzę, że ciągle w formie
chryste panie na gumowym bananie Dodano: 24-06-2010 IP: a może Ciebie chłopie boli - w końcu w odpowiedzi na artykuł o \"pudełku\" Ty wystrzeliłeś znowu z \"główną\"- że oni kasują od gości Twojego \"ośrodka\" za wstęp na plażę, hm? wybacz ironię, ale jeśli te barakowozy to ośrodek, to syrena to hilton, a boszkowo to saint-tropez. a Ty niereformowalny: bo kasują, łojezu, łolaboga. obok jest plaża porośnięta kępami trawy - ekologicznie, nawożona ludzkimi i zwierzęcymi fekaliami, a jeśli masz szczęście to trafisz jakiś konkret (rzyga, podpaskę zużytą), plaża \"swobodnego dostępu\", tam nikt nie kasuje. więc MASZ WYBÓR. Chyba tylko o to chodzi? zaglądasz ludziom do portfela przywołując argumenty od czapy...chciałbyś móc im kazać, co? :-) III rzeczpospolita polska ludowa :-)
Matek Dodano: 24-06-2010 IP: Mam małą prośbę do Was - ograniczcie proszę złośliwości i uszczypliwości i jeśli już to rozmawiajmy o temacie artykułu. Szanujmy się nawzajem i nie obrażajmy jeden drugiego. Z góry dziękuje.
Jarek Dodano: 24-06-2010 IP: tak prostej sprawy czyli jakiej?
Staszek Dodano: 24-06-2010 IP: Na wszelkie uszczypliwości już się zaszczepiłem i nie są w stanie obrażać mnie (ci) co więcej mają. A w szczególności (ci) co się tajemniczo podpisują. Ja wyraziłem tylko swoją opinię na temat i czy moi klienci z barakowozów będą chodzić na "pudełkowo" czy na główną to ich wybór. Chciałem tylko zaznaczyć, że będąc w pewnym sensie gospodarzem terenu zadbał bym o jego wizerunek. Nic więcej. Pozdrawiam tego tajemniczego na bananie. A niech mu....??????
chryste panie na gumowym bananie Dodano: 25-06-2010 IP: nie jestem zamożny ani spowinowacony z \"sułkowskimi\". chciałem tylko zaakcentować, że nader często powraca niczym bumerang temat \"głównej\" (jakby nie było innych problemów w Boszkowie: koniki zażywające kąpieli, śmieci porzucane przez letników gdzie popadnie, byle nie we własnym kuble - to jest problem, który przerasta administratorów gminy? wyścigi na pudełku - gdzie są wtedy mundurowi - na starkowskiej?, ograniczenia dostępu do wody, ale NIE TYLKO PRZY GŁÓWNEJ, no i gdzie mają parkować turyści,hy?). To jest węzeł gordyjski dla osób odpowiedzialnych za rozwiązanie tych problemów? Ciekawe jak zareagowaliby urzędnicy gdybym nie zapłacił podatków i tłumaczył się tym, że nie bardzo potrafiłem, albo, że pokłóciłem się z szefem i w związku z tym na razie nie płacimy - czy byliby tak pełni zrozumienia dla \"przejściowych problemów w komunikacji\"? to mnie wkurza w Boszkowie - nie Staszek :-)(pozdrawiam), ale brak ROZWIĄZAŃ. Chwała Wam ludziska dobrej woli za pospolite ruszenie i posprzątanie bajzlu, ale czy to ma tak wyglądać, że będziecie wyręczać instytucje odpowiedzialne?! jeszcze zdanko do Staszka i kończę: jeżeli ktoś wykazuje nadmierną troskę o czyjeś mienie (portfel - tak się wyraziłem), to powinien brać pod uwagę możliwość, że ktoś może zajrzeć do portfela jemu. tyle. naprawdę nie jest moim zamiarem i namiętnością obrażanie ludzi na e-boszkowo, na które zaglądam nie w tym celu. pozdrawiam wszystkich czytelników forum, a administratora proszę o wyrozumiałość - mój przydługawy komentarz powstał nie w odniesieniu do artykułu, a w odpowiedzi na inny komentarz
Staszek Dodano: 25-06-2010 IP: Też nie jestem zamożny, czy z kimś z tych terenów spowinowacony tylko też wiele spraw nie rozumiem, ale niestety mamy taki kraj a w nim takich urzędasów. Robią wszystko przeciw i my zwykli ludziska zaczynamy naszą "wojnę" na słowa, że tak lepiej, tak bym zrobił itd. Dlatego uodparniam się coraz bardziej jak ten przysłowiowy żółw, "nie mogąc szybko uciekać nabiera grubszą skorupę" i tak się bronię. Na marginesie dodam jeszcze raz, że jestem z Wrocławia mam jakieś tam "barakowozy" albo inaczej "domki holenderskie", które są bardzo popularne na zachodzie i postanowiłem otworzyć interes właśnie w Boszkowie a nie na Helu. Dla naszych województw to jest takie "pojezierze mazurskie". Czy w tym wypadku nie warto dbać o te tereny. Sorry za brak troski o "pudełkowo" z mojej strony. Tam faktycznie ktoś lub coś powinno działać poprawnie jeśli jest coś nie tak (też uszkodzony pomost).
złamas Dodano: 26-06-2010 IP: no w KOŃCU!!! ja na tej plaży złamałem sobie coś skacząc z czegoś


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 14.5°C
Temp. wody: 17.8°C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
01.06.2020 23:40

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl