Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Matek
Data dodania: 19-11-2010 20:14

Jak informowaliśmy ostatnio, wysłaliśmy przedwyborcze zapytania dotyczące problemów Boszkowa do kandydatów na wójta w gminie Włoszakowice. Kandydaci otrzymali nasze pismo 10.11.2010r. co potwierdzone zostało na pisemnym potwierdzeniu doręczenia listu.

 

O liście pisaliśmy w artykule pt. e-boszkowo.pl pyta kandydatów na wójta o plany względem Boszkowa (zachęcamy do lektury)

 

Niestety do dnia dzisiejszego – czyli ostatniego dnia kampanii wyborczej, nie otrzymaliśmy pisemnej odpowiedzi od obu kandydatów. Przykro nam tym bardziej, że list współtworzyliśmy wraz  z naszymi czytelnikami. Mamy nadzieje, że brak odpowiedzi jest wynikiem przeoczenia w wyniku zamieszania w gorączce kampanii wyborczej, a nie zignorowania Boszkowa a tym samym nas i naszych czytelników lub bagatelizowania Internetu jako środka przekazu.

Warto przy okazji wspomnieć, że spacerując ulicami Włoszakowic poza banerami wyborczymi Komitetu Wyborczego Pani Grażyny Głuszak w gminie trudno doszukać się jakichkolwiek innych plakatów wyborczych. Czyżby inni kandydaci byli tak pewni swojego wyboru?

 

Cóż pozostaje mieć nadzieję, że odpowiedzi uzyskamy chociaż po wyborach, wtedy już będziemy znali wójta na kolejna kadencje 2010-2014 i miejmy nadzieje że także  jego zdanie na temat problemów Boszkowa-Letniska.


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 3.230.154.129 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Michał Dodano: 20-11-2010 IP: Bozkowo to jest tylko dojna krowa dla Włoszakowc z tamtąd sie tylko kase bierze i nic nie robi. A prawda jest taka że gdyby nie Boszkow do do Włoszakowic by nawet drogi asfaltowej nie było. Pozdrawiam
onetka0 Dodano: 20-11-2010 IP: Czytałam na portalu radio elka, że ponownie droga zalana we wsi Boszkowo, internauci mają nadzieje, że wymusi to jakąkolwiek władzę do remontu, budowy i rozbudowy drogi wraz z chodnikami, jeżeli nie to Włoszakowice ograniczą się dla turystów tylko do wizyty po zakupy w Chacie Polskiej i tyle będą znali Włoszakowice - migną im tablice z nazwą wsi, niewielkiej jakiejś tam...a może być też inna wizja tejże wsi Włoszakowice, poprzez promocje właśnie Boszkowa
Chamidło napływowe Dodano: 20-11-2010 IP: Stanisław się nie poniży przecież żeby odpowiadać bo zwycięstwo ma w kieszeni i ma takie liściki w d... .


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 13.1°C
Temp. wody: 16.1°C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: NE

Ostatni odczyt:
30.05.2020 09:50

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl