Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Matek
Data dodania: 23-11-2010 18:17
Data modyfikacji: 24-11-2010 10:43

Jak już wiemy wybory samorządowe 2010 w gminie Włoszakowice zostały już rozstrzygnięte. Wyborcy kolejny raz swoim zaufaniem obdarzyli dotychczasowego wójta gminy pana Stanisława Waligórę ( szerzej o wynikach wyborów piszemy w artykule Włoszakowce: Wójt wybrany! - wyniki wyborów samorządowych 2010)

Jak zapewne czytaliście Państwo na naszych stronach, Portal Miłośników Boszkowa i Okolic wraz z czytelnikami skierował do kandydatów na stanowiska wójta kilka pytań dotyczących regionu Boszkowa.  Z listem tym można zapoznać się w artykule e-boszkowo.pl pyta kandydatów na wójta o plany względem Boszkowa .

 

Niestety przed wyborami na dotarły do nas odpowiedzi na postawione pytania o czym informowaliśmy na naszych łamach. Okazuje się jednak, że 19.11.2010 czyli w przed wyborczy piątek nadano do nas odpowiedź z Urzędu Gminy Włoszakowice, która w dniu dzisiejszym dotarła do naszej redakcji.

Panu Wójtowi bardzo dziękujemy za poświęcony czas i odpowiedź na nasze pytania.  Odpowiedź od razu publikujemy, czekamy na komentarze i dyskusję na forum.

List tradycyjnie publikujemy w pliku graficznym, a także w lepszej jakości pliku PDF do pobrania u dołu strony.

 

List w formacie PDF można pobrać klikając na link poniżej.

Odpowiedź Wójta Stanisława Waligóry z dnia 19.11.2010

 

Polecamy artykuły w tej samej sprawie:

 

 


 • Źródła:  Fotografia wykorzystana w nagłówku wiadomości pochodzi z serwisu http://www.leszno24.pl

  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 3.233.221.149 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
  Dodaj komentarz
  Imię:
  Treść:

   
  CAPTCHA Image
  Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
  Kod:
  Komentarze:
  Kazimierz Dodano: 24-11-2010 IP: Ble Ble, jezeli Wójt mówił prawdę w wpływach podatków z Boszkowo, niech to pokaże ile podatków zbiera od mieszkańców Włoszakowice, a ile od "letników" jestem przekonany, że Wójt uważa nas za idiotów.
  M.M. Dodano: 24-11-2010 IP: żeby raz na zawsze zakończyć ten temat, można by zrobić anonimową ankietę skierowaną do wszystkich osób mających zarejestrowaną lub prowadzącą działalność gospodarczą na terenie całej gminy. Niech zainteresowani wypowiedzą się, jaką działalność prowadzą, ile zatrudniają osób, czy uważają, że mieszkańcy Boszkowa - Letniska wpływają na wzrost ich obrotów w okresie letnim, jeśli tak to o ile procent, będzie jakaś podstawa do rzetelnej dyskusji.
  Matek Dodano: 24-11-2010 IP: Trudno tutaj przedstawić jakieś super dokładne wyliczenia i analizy - przynajmniej osoba które nie mają szerokiego dostępu do przeróżnych danych. Np ja... niby jestem zameldowany i mieszkam gdzie indziej ale z większości usług korzystam we Włoszakowicach większość czasu spędzam w tej gminie... i nie mówię tutaj tylko o sezonie a całym roku. Myślę że to tyczy się też wielu innych osób. Nawet na tace częściej rzucam we Włoszakowicach niż rodzinnej parafii. Tego nie da się wykazać jakąś szczegółową analizą. Abstrahując od tego czy Boszkowo daje 5, 10, 20 czy 30% dochodu do gminy jest to zawsze jakaś cześć o której rozwój i ochronę trzeba dbać.
  onetka0 Dodano: 25-11-2010 IP: Matek ma racje począwszy od \"tacy\", na materiałach budowlanych i węglu skończywszy gmina ma dochód od takich jak ja i podobni
  z48 Dodano: 26-11-2010 IP: Wójt hak zwykle. Niech przedstawi dochody z samego podatku od nieruchomości i wydatki na Boszkowo (ten podatek jest wielokrotnie dla Boszkowa Wyższy niż w Poznaniu Wrocławiu czy Warszawie) Pośrednie dochody trudno wyliczyć ale wystarczy popatrzeć na ruch w sklepach i hurtowniach po sezonie. Mam Nadzieję,ża powstałe Stowarzyszenie będzie wredzcie patrnerem dla Wójta


  Dane ze stacji meteo.
  Temp. powietrza: 6.2°C
  Temp. wody: °C
  Wiatr: 3.6[m/s]
  Kierunek wiatru: SW

  Ostatni odczyt:
  21.02.2020 04:10

  Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

  współpraca

  slotex.pl - najlepszy hosting

  Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl