Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez PociskWorld.com , Matek
Data dodania: 13-02-2011 16:41
Data modyfikacji: 19-02-2011 20:13

Zaprzyjaźniony z e-boszkowo.pl Portal pociskWorld.com opublikował nowy film prezentujący aktualny (11.02.2011r.) stan podtopień w Boszkowie w okolicy ulicy turystycznej. Film ten nosi tytuł "Lodołamacz".

Jak donoszą autorzy filmu, podczas pierwszej próby nie udało się pokonać prezentowanej na filie trasy, dopiero 11 lutego druga próba zakończyła się powodzeniem. Średnia głębokość wody wynosiła około 20-40 cm.

 

 

Film ten został umieszczony w galerii w kategorii Wielka Woda" w Boszkowie i okolicach  ->  Wodny galimatias - czyli wielka woda w Boszkowie i okolicach.

 

Dziś (16.02.2011r.) administrator serwisu pociskWorld.com napisał: "Na prośbę Ewy która wrzuciła komentarz do naszych filmów na e-boszkowo dodałem jeszcze jeden film z ostatniego wyjazdu.
Na filmie widać działki przed ośrodkiem kuratorium" Film umieszczamy poniżej.

 

 

Przy okazji powyższego filmu prezentujemy państwu humorystyczny klip filmowy zarejestrowany naszą kamera 30 stycznia 2011r. prezentujący wyprawę kanałem z kierunku Jeziora Dominickiego na jezioro Wielkie. Plany przedostania się na jezioro Wielkie w celu obserwacji aktualnego stanu jeziora, pokrzyżowała kilkudniowa fala mrozów, która skuteczne skuła kanał kilku centymetrową (1-3) warstwą lodu. Jak można zauważyć na filmie wyprawa skończyła się absolutnym fiaskiem, i zniszczeniem wioseł, uczestnikom jako rekompensata za niepowodzenie, towarzyszyły dobre humory. Zatem zamiast poważniejszego materiału mamy przygodę z „przymrużeniem oka". Film o bliźniaczym tytule potraktujmy zatem jako „Lodołamacz 2"

 

Film ten został umieszczony w galerii w kategorii Piękno przyrody  ->  Zima 2010/2011

 


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 3.233.221.149 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
onetka0 Dodano: 13-02-2011 IP: Hardcorowo, ale z biglem
Zientas Dodano: 14-02-2011 IP: Warto dodać, że na łódce było ponad 320 kg ładunku, dzięki czemu po rozpędzeniu się można było trochę wbijać się w lód. Łódź o większej masie własnej i innym profilu dzioba poradziła by sobie z tym lodem ;)
ewa Dodano: 15-02-2011 IP: Brakuje mi jeszcze relacji z ul. Turystycznej , obok płotu graniczacego z terenem dawnego PTTK.Co tam sie dzieje.Tam staoją nasze przyczepki.Czy one tez ą pod wodą? Czy ktoś coś wie na ten temat?
pociskWorld Dodano: 16-02-2011 IP: Ewo dzisiaj wrzucę filmik bo mam też z tamtych rejonów
BY Dodano: 16-02-2011 IP: Dobry filmek szkoda że nie ma z mastępnej równoległej drogi.
alutka Dodano: 16-02-2011 IP: Nie sądziłam, że kiedykolwiek będzie tyle wody w jez.Dominickim.Na dzikiej plaży za domem Leszka, na Żeglarskiej jest kępa olszyn.Ok.30 lat temu woda dochodziła do tego miejsca.Teraz pewnie cała plaża jest zatopiona.Przyroda zaskakuje nas i należy się z nią liczyć.
ewa Dodano: 17-02-2011 IP: Z biciem serca ogladam kolejny film wypatrując swoój kawałek posiadłości.Przede wszystkim bardzo dziekuję za zainteresowanie.Po ilosci wejśc można sądzic,że problem dotyczy wielu osób. Mieszkam daleko od Boszkowa i przyjazd na dzień dzisiejszy nie jest możliwy, a i dojście na miejsce też chyba by się nie udało.Mam nadzieję,że nie jest tam tak źle skoro nie ma na filmie naszych przyczepek.To jest teren za wejsciem na PTTK, jadąc dalej prosto, po lewej stronie są domki murowane nieco wyżej postawione, natomiast prawa strona, niegdyś łąki, dzisiaj zagospodarowana.Nie wjeżdża się na teren PTTK.Wasz samochód skrecił w lewo, a do nas prosto i później w lewo.Czy coś wiecie na ten temat?Jeszcze raz dziękuję w imieniu wszystkich oglądajacych.
pociskWorld Dodano: 18-02-2011 IP: aa teraz to już wiem o jakie tereny chodzi :) zrobię fotki w weekend i wrzucę. Proszę zaglądać w niedziele wieczorem.
pociskWorld Dodano: 18-02-2011 IP: My się tam często kręcimy bo też tam mamy swoje tereny do skontrolowania więc nie ma problemu ze zrobieniem zdjęć. Nie ma też problemu z ewentualnym transportem na miejsce ale to już temat na forum lub email.
ewa Dodano: 18-02-2011 IP: Z góry dziękuję.Nasza działka ogrodzona jest drewnianym,brązowym płotem.Taki sam ma sąsiad , na którego działce jest domek drewniany.Sąsiad też jest myślami na tamtych terenach.Liczy na życzliwośc natury. Kształt naszej to trójkąt o jednym bardzo ostrym kącie,w którym ustawiona jest ubikacja, a na działce stoją trzy przyczepki.Wszystkie trzy pod wiatami. Pozdrawiam.Ewa


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 6.2°C
Temp. wody: °C
Wiatr: 3.6[m/s]
Kierunek wiatru: SW

Ostatni odczyt:
21.02.2020 04:10

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl