Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Matek
Data dodania: 07-09-2011 19:29
Data modyfikacji: 07-09-2011 19:36

Pani Joanna Gawrońska studentka Turystyki i Rekreacji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu prowadzi badania dotyczące atrakcyjności Konwaliowego Szklaku Kajakowego. Zapraszamy osoby które miały okazję pokonać trasę szlaku (w całości lub części) do przekazania swojej opinii na ten temat w postaci krótkiej anonimowej ankiety.

 

Ankietę można wypełnić elektronicznie w pliku Word lub wydrukować ,wypełnić ręcznie i przesłać skan na adres ankieta@e-boszkowo.pl lub pocztą tradycyjną do naszej redakcji na poniższy adres

Portal Miłośników Boszkowa

 ul. Narutowicza 1

66-100 Sulechów

 

Za poświęcony czas i pomoc serdecznie dziękujemy.

 

 

Dane do pobrania:

Aniketa  - plik w formacie PDF (Adobe Acrobat)

Ankieta - plik w formacie DOC (MS Word)

 

rys.: topMapa.pl


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 34.205.93.2 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
kajakarz Dodano: 07-12-2011 IP: pływam co roku na tym szlaku i muszę powiedzieć że jest zaniedbany przez gminy Przemęt i Włoszakowice ale cieszy fakt że coś po tej powodzi drgneło. Jestem miłośnikiem i stałym użytkownikiem tego szlaku.Mape zrobili na wyrost a 10lat mineło i szlak znika w mule i zarasta.Jezioro Miałkie blisko Brenna to bagno podobno to rolnicy są winni bo za dużo ścieków i nawozów w okolicy. J. DOMINICKIE uratował las który separuje rolnictwo od wody.Pływam po szlaku od 10 lat.Wielka szkoda że z Boszkowia nie można wypłynąć na ten właśnie szlak.
Arek Dodano: 07-12-2011 IP: Co roku w maju Płynę właśnie tym szlakiem - całą trasą czyli od Dominic po jezioro Brzeźne ( do Zapowiednika jednak już nie da się spokojnie dotrzeć). Kajakarz ma racje ale nie rozumiem dlaczego piszesz że z Boszkowa nie można wpłynąć na ten szlak? ps. jezioro Miałkie to chyba najbardziej niebezpieczny odcinek szlaku - a zarazem problem trudny do rozwiązania... Fakt w sezonie letnim wody jest mało a szlaki zarośnięte - oby w przyszłym było lepiej po przeprowadzonych pracach melioracyjnych.


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 11.8°C
Temp. wody: °C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
29.09.2020 03:50

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl