Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Matek
Data dodania: 15-06-2011 14:17
Data modyfikacji: 15-06-2011 14:25

 

Dworcowa - 21 Kwiecien 2011      W poniedziałek 13 czerwca 2011 roku Zarząd Dróg Powiatowych ogłosił przetarg na remont zalanego i ziszczonego ubiegłej zimy odcinka ulicy Dworcowej w Boszkowie - Letnisku.

 

Jak zaznacza zleceniodawca zadanie ma na celu zwiększenie standardu przejazdu i poprawienie bezpieczeństwa  ruchu. Zadanie obejmuje wymianę całej konstrukcji wraz z podwyższeniem korpusu drogi w związku z ostatnim długotrwałym zalaniem w/w drogi.

 

Przetarg ten dotyczy jedynie około 300m odcinka tej ulicy, a w jego zakres wchodzą następujące prace:

1.      Roboty pomiarowe - odtworzenie trasy i punktów pomiarowych.

2.      Rozebranie istniejącej nawierzchni wraz z rozebraniem krawężnika, rozebranie podbudowy, przepustu oraz usunięcie słupków stalowych.

3.      Wykonanie nowej podbudowy wraz z podwyższeniem korpusu drogi.

4.      Wykonanie nowego przepustu.

5.      Wykonanie kanalizacji deszczowej.

6.      Wykonanie nowej nawierzchni jezdni.

7.      Ustawienie nowych krawężników i obrzeży betonowych oraz ułożenie ścieku.

Na wykonanie wyżej wymienionych prac zleceniodawca wymaga jest udzielenia 24 miesięcznej gwarancji.

 

Zamówienie ma być zrealizowane w terminie od 01.09.2011 do 30.11.2011

 

Termin składania ofert wyznaczono na 28 czerwca 2011 godzina 10:00

 

Szczegóły przetargu można znaleźć na stronie Zarządu Dróg Powiatowych w Lesznie www.zdp.leszno.pl w zakładce „przetargi"

 

W zakres wyżej wymienionego zadania nie wchodzi wykonanie całości ulicy Dworcowej a zarazem także nie obejmuje ono mostu nad kanałem Boszkowskim.

 

  • fot. MK dla e-boszkowo.pl - 21.04.2011r.

 


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 35.170.78.142 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Mateusz Dodano: 21-07-2011 IP: Zgłaszam jeszcze jeden postulat, który może nie wymaga zbyt dużo pieniędzy a trochę dobrej woli powiatu i PKP. Chodzi mi o przejazd kolejowy przy ul. Boszkowskiej przy stacji kolejowej. Tam są zamontowane takie płoty panelowe, które są zamontowane w taki sposób, że wymuszają wejście pieszych na drogę asfaltową. W momencie gdy dodatkowo przejeżdżają tam auta robi się ciasno i o nieszczęście nie trudno. Może więc byłaby możliwość wykopania tych płotków panelowych i przesunięcia w taki sposób aby umożliwić przejście pieszym poboczem drogi bez konieczności wchodzenia na asfalt.
onetka0 Dodano: 22-07-2011 IP: Chciałabym się dowiedzieć co z dalszym odcinkiem ulicy dworcowej, co z chodnikiem do Grotnik, czy ktoś coś wie? Czy mostek nad kanałem będzie podniesiony? Czy będzie jakiś remont tej drogi do Włoszakowic na odcinku do "Chaty Polskiej", czy będzie oczyszczony rów i przede wszystkim pogłębiony na odcinku od krzyżówki z Dominicką do Słonecznej, czy będzie wycinka drzew przy ulicy Dworcowej - okazałe lipy już mają numery, czy cokolwiek z planów dotyczących tego odcinka drogi od Hotelu Sułkowski do Grotnik będzie wykonane, jakie są plany?????Wójt coś tam przed wyborami wspominał, wspierał bo to sprawa powiatu nie gminy - czy ktokolwiek coś na ten temat wie????
Matek Dodano: 22-07-2011 IP: Mateusz: Bardzo dobry pomysł. Też o tym myślałem. Postaram się zatem coś w tej sprawie zadziałać, zaczniemy od rozeznania tematu.


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 16.7°C
Temp. wody: °C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
29.09.2020 17:00

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl