Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Matek
Data dodania: 19-05-2013 21:38
Data modyfikacji: 19-05-2013 22:52

Po niedawnej produkcji filmu o „Bartku z Piekła" w naszej okolicy miał miejsce kojelny projekt reportażowy TVP Poznań. W sobotę 18 maja ekipa telewizyjna udała się na Wyspę Konwaliową, która to była tematem kolejnego reportażu. W produkcji tej udział wziął pan nadleśniczy Nadleśnictwa Kościan Władysław Praiss oraz leśniczy Rafał Sobkowiak, którzy wypowiadali się na tematy przyrodnicze wsypy jak i przybliżali jej dzieje historyczne. Poruszono między innymi wpływ rezerwatu na zanikanie konwalii. Natomiast Pan Maciej Ratajczak z Gminy Przemęt opowiadał  krążące o wyspie legendy. W Filmie udział wzięli także Łukasz Ławecki i Anita Dąbrowska z Włoszakowic, którzy wcielali się w role postaci z legend. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z dnia zdjęciowego.

Na początku tygodnia materiał będzie montowany a na antenie TVP Poznań w cyklu reportażu ukaże się w ostatnich dniach maja. Szczegóły dotyczące emisji wkrótce. A tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć z realizacji filmu.

zdjęcie w artykule: Konwalia o charakterystycznym różowym zabarwieniu - fot e-boszkowo.pl 18.05.2013r.


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 34.232.51.240 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Aktualnie brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 16.7°C
Temp. wody: °C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
29.09.2020 17:00

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl