Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Matek / SPIDER
Data dodania: 17-11-2010 21:03
Data modyfikacji: 23-11-2010 18:18

Kampania wyborcza przed samorządowymi wyborami wkracza już w decydująca fazę. Portal Miłośników Boszkowa z ciekawością i uwagą przygląda się kampanii w Gminie Włoszakowice gdzie o fotel wójta zmierzy się dwóch kandydatów. Dotychczasowy wieloletni Wójt Stanisław Waligóra z Panią Grażyna Głuszak o czym mogli Państwo przeczytać w doniesieniach medialnych na e-boszkowo.pl

Portal Miłośników Boszkowa wraz z czytelnikami postanowił skierować kilka pytań do kandydatów. Pismo zamieszczamy poniżej (w pliku graficznym jak i w pełnej jakości w pliku PDF do pobrania).

Ponieważ pisma wysłaliśmy za potwierdzeniem odbioru, wiemy iż oba pisma dotarły do kandydatów w dniu 10.11.2010.

 

Pani Grażyna Głuszak w dniu 13.11.2010 pojawiła się na spotkaniu Stowarzyszenia Przyjaciół Boszkowa gdzie wstępnie odpowiedziała nam na nasze pytania, zadeklarowała również pisemna odpowiedź dla naszych czytelników.

Jak na razie do naszej redakcji nie dopłynęły pisemne odpowiedzi od Pani Grażyny Głuszak ani Stanisława Waligóry. Czekamy z niecierpliwością i obiecujemy, że odpowiedzi opublikujemy niezwłocznie po ich nadejściu do naszej redakcji.

 

 

List w formacie PDF można pobrać klikając na link poniżej.

List do kandydatów na stanowisko Wójta Gminy Włoszakowice


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 34.205.93.2 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
onetka0 Dodano: 21-11-2010 IP: I kto z kandydatów wiarygodnie odpowie na pytania i zagadnienia...za parę minut będzie wiadomo...kto wygrał, i może poważnie się do tego ustosunkuje.


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 11.9°C
Temp. wody: °C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
29.09.2020 02:40

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl