Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Matek
Data dodania: 05-05-2017 09:37

Spółdzielnia Socjalna „Kotwica" to dzieło wspólne Stowarzyszenia „Pro-Activ" oraz Gminy Włoszakowice.  W „Kotwicy" znalazły zatrudnienie 3 osoby bezrobotne i 3 osoby z grupą inwalidztwa. Uczestnicząca w projekcie gmina Włoszakowice przekazała Spółdzielni Socjalnej „Kotwica" budynek starej szkoły w Dominicach, który udało się zaadaptować na lokal gastronomiczny przy pomocy pieniędzy z Unii Europejskiej, otrzymanych dzięki wsparciu stowarzyszenia PiSOP w Lesznie. Jest skromnie, ale schludnie. Wykorzystano wiekowe stoły pamiętające czasy PRL-u - pomalowane na zielno dobrze harmonizują z wnętrzem.

„Kotwica" pierwszych gości powitała w początku sierpnia 2016 roku. Smaczne, domowe dania w dość niskich cenach szybko zdobyły uznanie u osób wypoczywających nad Jeziorem Dominickim.

Funkcjonowanie „Kotwicy" tylko w sezonie nie rozwiązałoby w pełni sytuacji zawodowej jej pracowników, dlatego podjęto niełatwe zadanie rozszerzenia działalności na cały rok. Poza sezonem Dominice są rzadziej odwiedzane przez turystów, dlatego filarem działalności zostało przygotowywanie dań cateringowych dla szkół i przedszkoli oraz organizacja imprez okolicznościowych, np. komunii, rocznic, urodzin. Zakłady pracy zapraszamy też do korzystania z naszej oferty cateringowej.

Stołówka „Kotwica" czynna jest obecnie od poniedziałku do piątku w godzinach 12-16, w soboty i niedziele od 12 do 17. W sezonie letnim lokal będzie czynny w godzinach 12-21. Nasze dania można zamówić na wynos.

Nasz adres: Dominice 15, telefon 572-284-396.

Gorąco zapraszamy!

 

 

 

 


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 54.227.76.35 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
olek Dodano: 05-05-2017 IP: 83.21.187.113 JADAM TAM OD CZASU DO CZASU. SMACZNIE I PO DOMOWEMU ! DODAM - NIE JESTEM PODSTAWIONYM REKLAMIARZEM !!!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 17.3°C
Temp. wody: 18.3°C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
24.05.2019 20:35

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl