Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Matek
Data dodania: 12-09-2016 23:15
Data modyfikacji: 12-09-2016 23:23

3 września 2016 już po raz czwarty w ośrodku żeglarskim Marina w Boszkowie odbyły się regaty o Puchar Pokrywka Yachts- Memoriał Norberta Pokrywki.

W tym roku na tafli jeziora Dominickiego pojawiło się 14 załóg z Leszna i okolic oraz z Wrocławia. Sprzyjające warunki atmosferyczne spowodowały, iż rywalizacja była bardzo zacięta, a wyniki rozstrzygnęły się w ostatnim biegu. Zwycięzcą tegorocznych regat została załoga SAMANTY ze sternikiem Andrzejem Wojtkowiakiem. 2/3 miejsce ex-aequo zajęła załoga LIZZY (sternik Przemysław Szułczyński) oraz załoga EMIKON-u (sternik Jerzy Galus). Ponadto również ex-aequo na 4/5 miejscu uplasowała się SANNA ze sternikiem Ryszardem Skrzypkowskim oraz JULITA za sterami, której zasiadł Henryk Niewczas. Na zwycięzców czekały puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Słoneczna pogoda sprzyjała również licznie przybyłym uczestnikom pikniku, który jak co roku towarzyszył regatom. Biesiada w rytmie szant trwała do późnych godzin wieczornych. Organizatorzy, których jak co roku ucieszyła rosnąca frekwencja pragną podziękować wszystkim załogom, uczestnikom pikniku oraz wszystkim sponsorom, rodzinie i przyjaciołom, którzy pomogli w organizacji regat i dzięki którym po raz kolejny mogliśmy uczcić pamięć Norberta Pokrywki. Już teraz zapraszamy na kolejną edycję Regat o Puchar Pokrywka Yachts- Memoriał Norberta Pokrywki, który jak co roku odbędzie się w pierwszą sobotę września.

 


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 54.81.76.247 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Aktualnie brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 23.4°C
Temp. wody: 22.8°C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
21.07.2018 11:04

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl