Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Matek
Data dodania: 14-07-2009 08:42

Trasa:

Przemęt - Siekówko - Siekowo - Kluczewo - Bucz Nowy -  Bucz - Bucz Dębina - Przemęt

 

Długość trasy:

Około 22km

 

Krótka charakterystyka:

Podróż tą trasą to okazja, aby zobaczyć pałac w Siekowie, odwiedzić Starą Chatę u Kowala, kościół p.w. św. Barbary oraz pałac w Buczu. Trasa prowadzi przez tereny bardzo zróżnicowane wysokościowo co daje możliwość podziwiania pięknych widoków.

 

Opis trasy:

Wyprawę zaczynamy w Przemęcie na przystanku PKS. Stąd jedziemy w kierunku Wolsztyna i skręcamy w drogę do Siekówka. Potem dojeżdżamy do Siekowa. Tu po lewej stronie drogi zobaczyć możemy pałac oraz otaczający go przepiękny park. Przejeżdżamy przez wieś i koło krzyża skręcamy w prawo w polną drogę. Jedziemy prosto. Przy leśnym krzyżu skręcamy w prawo. Droga tą dojeżdżamy do Kluczewa. Tu warto odwiedzić gospodarstwo agroturystyczne  Stara chata u kowala, znajdujące się po lewej stronie, tuż przy wjeździe do wsi.

W Kluczewie trzymamy się drogi asfaltowej - przy budynku straży pożarnej skręcamy w prawo. Tuż za wsią zjeżdżamy z asfaltu w lewo , w polną drogę i zaraz ponownie skręcamy w prawo. Dojeżdżamy do drogi asfaltowej w Buczu Nowym, a następnie kierujemy się prosto do Bucza. Po lewej stronie mijamy kościół p.w. św. Barbary i wkrótce, przejeżdżając prosto przez skrzyżowanie, widzimy piękny pałac. Na kolejnym skrzyżowaniu wybieramy drogę w prawo, w drogę polną. Teraz cały czas Prosto aż do samego Przemętu. Wyjeżdżając na drogę asfaltową skręcamy w lewo i wracamy do centrum Przemętu

 


Źródło:

  •  Gmina Przemęt

 

 


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 3.235.184.215 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Aktualnie brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 28.4°C
Temp. wody: 24.4°C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: S

Ostatni odczyt:
19.06.2021 10:00

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl