Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Spider
Data dodania: 03-12-2015 23:52
Data modyfikacji: 04-12-2015 00:17

     Ośrodek "Borowik" stanowił w przeszłości lokalny turystyczny moloch. Proszę jednak określenie "moloch" traktować łagodnie, bo raczej w tym przypadku i w tym określeniu chodzi o fakt, że był to duży jak na Boszkowo ośrodek wypoczynkowy, a zarazem molochem był właściciel obiektu, czyli PKP. 

Lata świetności minęły, przez kilka ostatnich lat ośrodek upadał, w końcu znalazł jednak nowego właściciela i wraca powoli "do formy". Jednak "Borowik" już nie jest "Borowikiem" bo został wchłonięty przez sąsiadujący z "Borowikiem" kompleks wypoczynkowy.

Ośrodek gruntownie się zmienia, modernizuje i minione lata już niedługo będziemy tylko wspominać słuchając opowieści i oglądając stare fotografie. W tym "wspominaniu" pomoże zachowana Księga Pamiątkowa "Ośrodka Borowik", która doskonale oddaje klimat lat minionych. W poniższej Galerii kilka ciekawostek, powoli będziemy rozbudowywać prezentacje zawartości w/w "Księgi...".


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 18.232.124.77 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Aktualnie brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 23.6°C
Temp. wody: 22.2°C
Wiatr: 1.8[m/s]
Kierunek wiatru: E

Ostatni odczyt:
25.08.2019 10:45

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl