Dodaj swoj wpis! | e-boszkowo.pl

Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto

    Zapraszamy do zostawienia śladu po sobie. Bardzo prosimy o Państwa opinie o naszym serwisie. Zapraszamy też do rozmowy na naszym forum. Pozdrawiamy serdecznie wszystkich gości.

Załoga e-boszkowo.pl

Wszelkie reklamy, obraźliwe teksty i wypowiedz nie związane z tematem czyli tzw. SPAM będą usuwane.

 

Mikołaj Dodano: 02-09-2009 Hehehe ja do Boszkowa mogę iść (jechać itp.) bo mieszkam we wsi obok czyli Grotnikach :)
Ulka Dodano: 31-08-2009 Hej, hej! Milo po wakacyjnym wypoczynku jeszcze raz sporzec na fotografie ukochanego miejsca. Jestem jednak zdegustowana tym w jaki sposob turysci traktuja miejsce w ktorym sie wychowalismy! Gmina zanim otworzy plaze turystom powinna upewnic sie, ze kosze na smieci sa ustawione, zamontowane i oprozniane codziennie. Odkad swiat dowiedzial sie o istnieniu drugiego co do czystosci jeziora w Wielkopolsce nasz maly raj zmienil sie nie do poznania... Pamietam jaka byla awantura o sciegi wypuszczane przez Syrene... teraz mamy wiecej do sprzatania... Kazdego kto zostanie przylapany na wyrzucaniu smieci powinno sie karac na miejscu wysoka grzywna! :( Mam nadzieje, ze Boszkowo bedzie jeszcze choc w malym stopniu pieknym miejscem w ktorym i nasze dzieci beda mogly bawic sie i dorastac. Pozdrawiam Ulka D. PS/Pozdrowienia dla Mateusza ;) i rodzinki!
Mariolka Dodano: 30-08-2009 Witajcie. Jesteśmy z Mężem i dziećmi w Boszkowie na wczasach przynajmniej raz w roku. Z roku na rok zmienialiśmy miejsce pobytu szukając najlepszych warunków dla naszych pociech, sami rozumiecie, bezpieczny-ogrodzony teren, czysta łazienka tylko do naszej dyspozycji, aneks kuchenny by najmłodszemu zagrzać butelkę z mleczkiem, starszakom przygotować np płatki i kakao. Tego lata wynajęliśmy apartament w ośrodku Tepsa - znajomi nam polecili za co będziemy im długo wdzięczni .Było idealnie-pokoje czyste, oprócz dobrze upranych pościeli dla każdego z nas obsługujący ośrodek wręczył Radkowi ręczniki wraz z ręcznikiem kuchennym naprawdę rzadkość w ośrodkach!, kuchnia wyposażona ok, łazienka z ciepłą i zimną wodą, podłogi obite wykładziną(cała nasza kochana Trójeczka miała miejsce do zabaw)...Mąż oczywiście największe zadowolenie okazał kiedy to usłyszał, o parkingu na terenie ośrodka. Znaleźliśmy idealne miejsce na następne i kolejne wakacje... Gorąco polecamy...
Jacek z Wrocławia Dodano: 21-08-2009 Witam MIłosników Boszkowa. Bardzo przydatne są informacje pogodowe-to dobry pomysł! I sprawdza się!Ponadto nie intersuje mnie kto przeciął wstęge przy wieży w Olejnicy, ale gdzie ona jest! Turysta szuka informacji i jej powinno być jak najwięcej. Dobry pomysł ze starymi pocztówkami! Jeżdzę na rowerze i bardzo bym chiał wiedzieć gdzie tym moim rowerem sie udać. Warto też napisać jak przejsć wokół jezior; plany i mapy zawierają informacje ale niekompletne, a ja chciałbym jechac (rowerem) lub przejsć BRZEGIEM jezior, tam gdzie to możliwe. Pozdrawiam i gratuluję serwisu! J.K. z Wrocławia
Marek Dodano: 16-08-2009 Pan Jon z Grotnik ma zając się czystością i porządkiem w Boszkowie.Jak do tej pory od wielu lat nie potrafi pozbierac z ulicy Dominickiej i okolicznych dróg pączków po swoich koniach a zapach tych słodyczy w niczym nie przypomina wypieków cukierniczych i utrzymuje się wiele dni.
Natalka Dodano: 16-08-2009 Dla rodzin chcących wypocząć stanowczo doradzam ośrodek "Sadyba 3". Jest w nim miło zarówno ze względu na kierownictwo ośrodka, jak i atmosferę w nim panującą.


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 20.4°C
Temp. wody: 23.3°C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
18.08.2018 10:24

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl