Dodaj swoj wpis! | e-boszkowo.pl

Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto

    Zapraszamy do zostawienia śladu po sobie. Bardzo prosimy o Państwa opinie o naszym serwisie. Zapraszamy też do rozmowy na naszym forum. Pozdrawiamy serdecznie wszystkich gości.

Załoga e-boszkowo.pl

Wszelkie reklamy, obraźliwe teksty i wypowiedz nie związane z tematem czyli tzw. SPAM będą usuwane.

 

Tomek Dodano: 19-07-2010 Zapraszam do restauracji Merkury na Pudełkowie : Gofry, Lody, Zestawy obiadowe i inne
Mateusz Dodano: 16-07-2010 Może warto by rozważyć aby na stronie pojawiła się witryna redagowana we współpracy z ośrodkami wypoczynkowymi z Boszkowa, pod kątem wolnych miejsc noclegowych. Gdyby aktualizacja była codziennie byłoby super. Często bywa tak, że młodzież jedzie na żywioł w ciemno licząc, że znajdzie gdzieś wolne miejsce a potem biedna błądzi po Boszkowie zamiast korzystać z uroków wypoczynku. Byłoby takie "last minute" po Boszkowsku
Kasia Dodano: 15-07-2010 Witam, ja również pierwszy raz w Boszkowie byłam w wieku 16 lat i bardzo miło to wspominam, od tego czasu jestem tam prawie co rok, a czasem kilka razy w roku. Zawsze miło wspominam każdy wypad do Boszkowa, nawet ten w którym pogoda nie dopisze... pozdrawiam
Arleta Dodano: 22-05-2010 ... pierwszy raz byłam w Boszkowie, gdy miałam 16 lat... pole namiotowe pękało wtedy w szwach... to były czasy,:). Od tego czasu co roku jestem w Boszkowie :D, a minęło już 26 lat.... Pozdrawiam wszystkich :))
Konstanty Dodano: 28-03-2010 Gratuluję strony. Bardzo mi się podoba. Tym bardziej, że na zdjęciach przedwojennych odnalazłem moich Rodziców.
Staszek Dodano: 09-02-2010 Witam wszystkich. Chyba jestem pierwszy jako gość w nowym 2010 roku. Pozdrawiam wszystkich i życzę wszelkiej pomyślności. Zima się powoli kończy i trzeba pomyśleć o nowym sezonie wypoczynkowym. Miejmy nadzieję że wiosna i lato będą obfitować w ładną pogodę i ogrom turystów.


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 20.4°C
Temp. wody: 23.3°C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
18.08.2018 10:24

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl