Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto

    Zapraszamy do zostawienia śladu po sobie. Bardzo prosimy o Państwa opinie o naszym serwisie. Zapraszamy też do rozmowy na naszym forum. Pozdrawiamy serdecznie wszystkich gości.

Załoga e-boszkowo.pl

Wszelkie reklamy, obraźliwe teksty i wypowiedz nie związane z tematem czyli tzw. SPAM będą usuwane.

 

Przemek Dodano: 20-07-2010 Pomysł tej witryny co P. MAteusz mówił jest bardzo dobrym pomysłem. Ja teraz razem z narzeczoną i grupką przyjaciół właśnie chcemy się zapakować na weekend i odwiedzić Boszkowo :) ale widzę ze nie tylko my na to wpadliśmy... Najwyżej namioty pod laskiem rozstawimy ale na bank odwiedzimy!
Matek/admin Dodano: 19-07-2010 Panie Tomku z takimi wpisami to zapraszam do działu "Gastronomia i Rozrywka" wpisy są tam za darmo (jak wszytko na tej witrynie) i nie trzeba spamować księgi gości. A i porządek jest. A co do wpisu Mateusza to przyznam że pomysł jest wyśmienity, potrzeba tu jednak większej współpracy ze strony właścicieli ośrodków. Na razie jest z nią dosyć mizernie ale z roku na rok sprawa się poprawia także kto wie może w końcu da się wcielić ten pomysł w życie.
Tomek Dodano: 19-07-2010 Zapraszam do restauracji Merkury na Pudełkowie : Gofry, Lody, Zestawy obiadowe i inne
Mateusz Dodano: 16-07-2010 Może warto by rozważyć aby na stronie pojawiła się witryna redagowana we współpracy z ośrodkami wypoczynkowymi z Boszkowa, pod kątem wolnych miejsc noclegowych. Gdyby aktualizacja była codziennie byłoby super. Często bywa tak, że młodzież jedzie na żywioł w ciemno licząc, że znajdzie gdzieś wolne miejsce a potem biedna błądzi po Boszkowie zamiast korzystać z uroków wypoczynku. Byłoby takie "last minute" po Boszkowsku
Kasia Dodano: 15-07-2010 Witam, ja również pierwszy raz w Boszkowie byłam w wieku 16 lat i bardzo miło to wspominam, od tego czasu jestem tam prawie co rok, a czasem kilka razy w roku. Zawsze miło wspominam każdy wypad do Boszkowa, nawet ten w którym pogoda nie dopisze... pozdrawiam
Arleta Dodano: 22-05-2010 ... pierwszy raz byłam w Boszkowie, gdy miałam 16 lat... pole namiotowe pękało wtedy w szwach... to były czasy,:). Od tego czasu co roku jestem w Boszkowie :D, a minęło już 26 lat.... Pozdrawiam wszystkich :))


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: -7.7°C
Temp. wody: °C
Wiatr: 0.9[m/s]
Kierunek wiatru: NE

Ostatni odczyt:
23.01.2019 03:46

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl