Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto

    Zapraszamy do zostawienia śladu po sobie. Bardzo prosimy o Państwa opinie o naszym serwisie. Zapraszamy też do rozmowy na naszym forum. Pozdrawiamy serdecznie wszystkich gości.

Załoga e-boszkowo.pl

Wszelkie reklamy, obraźliwe teksty i wypowiedz nie związane z tematem czyli tzw. SPAM będą usuwane.

 

dorota Dodano: 19-11-2010 Nie jest to stary szlak rowerowy, raczej nowy do Dominic na wieżę widokową, prosto do Dominic za sklepem w lewo, asfaltową drogą potem piaszczystą i w górę prowadząc rower do platformy widokowej, a stamtąd widok na jezioro, przed wieżą widokową jest tablica na której zaznaczone są szlaki piesze, można też rowerem, wieża usytuowana jest w pięknym sosnowym otoczeniu, niestety w centrum Boszkowa nie ma żadnej, ale to żadnej informacji o takiej wieży i niejeden Jerzy nie uwierzy, w piękny widok z takiej wieży...Jeszcze jedna trasa, to za kapliczką na ulicy Leśnej przecinając Źródlaną, stromo w górę do Ujazdowa, mija się nadajniki stacji przekaźnikowej a potem to szerokie pola i cieniste lasy, w sam raz na upalne dni ...powrót przez Ujazdowo ulicą Słoneczną do szosy czyli ulicy Dworcowej i na zimne piwo do barku pod chmurką
Matek Dodano: 18-11-2010 Mamy plany opisać i odtworzyć zapomniane i zaniedbane szlaki rowerowe. Bardzo cieszą nas takie propozycje. bardzo proszę o przesyłanie takich innych propozycji na nasz adres e-mailowy. Im więcej szczegółów tym łatwiej będzie taka trasę odtworzyć. Zapraszamy też do szerszych opisów ciekawych turystycznych tras z Boszkowa i okolic, które bardzo chętnie opublikujemy w dziele turystyka.
dorota Dodano: 18-11-2010 Łukasz,super, byłam kiedyś w Sułkowskim, bo tam jest punkt info...ale o czymś takim nie było, co to jest ta tłocznia- to coś z winami? i czy rowerem tam zajadę jest tam ścieżka, bo jak nie ma słońca w Boszkowie to ruszam rowerowo w okolice, os Starkowa do Ujazdowa, Grotnik ( tam są boćki)po Bucz, ale tego Zaborówca z Tłocznią nie mam zaliczonego, trochę po świecie wędrowałam, ale w Boszkowie jest super, nie przeszkadza mi nawet bałagan na plaży i deptaku, w końcu to sprzątną , jak znasz inne trasy to wsyp tu na tę stronkę czasem przeglądam, dobrze ją zrobili, ktokolwiek to zrobił jest cool
Łukasz Dodano: 13-11-2010 Mieszkam niedaleko Boszkowa , jestem tam często i ciągle ta miejscowość mnie fascynuje . Szczególnie fascynuję mnię okolica te wszystkie leśniczówki i drogi leśne , te jeziora które są i których już niema.Serdeczne polecam wszystkim przejechac się dwoma drogami 1-Jadąc z Włoszakowic w stronę Zaborówca i gdzies mniej więcej skręcić w polowię drogi w kierunku leśniczówki Tłucznia ta leśniczówka jest położona przy drodzę więc łatwą ja zauważyć. W Tłuczni gdzieś przy boku ulicy zostawić auto.Tam powinna biec ścieżka lecz nie wiem czy jeszcze istnieje, więc przymijmy wariat że nie to udajemy się w kierunku południowo/wschodnim lub też tylko w południowym i tak i tak trafimy. I gdy tak pójdziemy i pojdziemy naszym oczom ukaże się łąka więc przejdziemy tom łąke i ujrzymy piękne jezioro ZApowiednik to jezioro będzie pierwszym jeziorem na naszej trasie.
Mateusz Dodano: 21-07-2010 Jeszcze lepiej by było, gdyby w Boszkowie powstał punkt informacji turystycznej, ale to już raczej też powinno zostać zorganizowane przy szerokiej współpracy zainteresowanych.
Przemek Dodano: 20-07-2010 Pomysł tej witryny co P. MAteusz mówił jest bardzo dobrym pomysłem. Ja teraz razem z narzeczoną i grupką przyjaciół właśnie chcemy się zapakować na weekend i odwiedzić Boszkowo :) ale widzę ze nie tylko my na to wpadliśmy... Najwyżej namioty pod laskiem rozstawimy ale na bank odwiedzimy!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 11.3°C
Temp. wody: 15.6°C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
23.05.2019 05:15

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl