Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto

    Zapraszamy do zostawienia śladu po sobie. Bardzo prosimy o Państwa opinie o naszym serwisie. Zapraszamy też do rozmowy na naszym forum. Pozdrawiamy serdecznie wszystkich gości.

Załoga e-boszkowo.pl

Wszelkie reklamy, obraźliwe teksty i wypowiedz nie związane z tematem czyli tzw. SPAM będą usuwane.

 

miwa Dodano: 03-02-2011 Jeżdżę do Boszkowa od 60 lat a ostatnie lata mieszkam tam od kwietnia do października.Widzę rozwój tej miejscowości ale też i zagrożenia związane z coraz większą atrakcyjnością tego miejsca.Chodzi o pilne wybudowanie sieci kanalizacyjnej ,bo bez niej niewiele ekolodzy będą mieli do zrobienia.Inną sprawą jest zagrożenie letników ze strony młodzieży upijającej się wieczorami piwem.To już nie jest miejsce do wypoczynku ,tymbardziej wieczorami i w nocy.Dzisiaj relaks polega na zaliczeniu dużej ilości alkoholu i zakłócaniu porządku. Jest przecież posterunek Policji i oczekujemy większej kontroli podpitej młodzieży.
Matek Dodano: 29-12-2010 Tak inwestycja jest w trakcie realizacji - całość inwestycji to koszt ponad 8 milionów złotych. Tuz po nowym roku na naszych łamach ukaże się artykuł na ten temat. W tej chwili czekamy jeszcze tylko na materiały graficzne do artykułu.
M.M. Dodano: 28-12-2010 Jadąc dziś ul. Dominicką w Boszkowie, zostałem mile zaskoczony tym, że dawna "Syrenka" zostaje przbudowywana z udziałem środków Unii Europejskiej i powstaje obiekt pod nazwą (jak pisze na tablicy informacyjnej) Wioska Wakacyjna Boszkowo, miejmy nadzieję, że to kolejna "jaskółka" nowej jakości w Boszkowie
ruchowo-niesprawna Dodano: 21-12-2010 Uciekajcie gdzie pieprz rośnie od firmy remontowo-budowlanej Dariusza Rylukowskiego z Zabrza "dar-bug remonty", to bardzo nierzetelna firma, zatrudnia niekompetentnych jednocześnie pijaków, którym trudno utrzymać się na nogach w pracy. Przy okazji niszczą mienie w mieszkaniu w, którym pracują. Zostawiają np. łazienki w o wiele gorszym stanie niż zastali przed remontem, tym bardziej jest to przykre, że przeważnie się tak dzieje u osób niepełnosprawnych u, których uważam powinni się bardziej postarać. Ponad 30-dni jestem bez łazienki utracę dofinansowanie PFRON i swoje 5000 zł. Osoby życzliwe błagam o pomoc +48 530-747-781 co ja mam teraz z tym tzw fantem zrobić ?
lukasz Dodano: 23-11-2010 Zapraszam wszystkich na forum http://e-boszkowo.pl/forum/index.php?topic=257.0 tam znajdziecie wszystkie moje wpisy i nie tylko!
Matek Dodano: 23-11-2010

Ja proponuję tą dyskusję przenieść na forum, tam można spokojnie o tych szlakach podyskutować zadawać pytania itp. Księga gości nie jest najwygodniejszym narzędziem do tego celu. A na forum można wklejać zdjęcia zamieszać pliki i swobodnie rozmawiać. Zapraszam zatem z dyskusją na forum. [menu po lewej - druga opcja od dołu]

Tak wypracowane szlaki możemy umieścić w dziale turystycznym.Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 19.4°C
Temp. wody: °C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
23.03.2019 14:55

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl