Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto

    Zapraszamy do zostawienia śladu po sobie. Bardzo prosimy o Państwa opinie o naszym serwisie. Zapraszamy też do rozmowy na naszym forum. Pozdrawiamy serdecznie wszystkich gości.

Załoga e-boszkowo.pl

Wszelkie reklamy, obraźliwe teksty i wypowiedz nie związane z tematem czyli tzw. SPAM będą usuwane.

 

M.M. Dodano: 28-12-2010 Jadąc dziś ul. Dominicką w Boszkowie, zostałem mile zaskoczony tym, że dawna "Syrenka" zostaje przbudowywana z udziałem środków Unii Europejskiej i powstaje obiekt pod nazwą (jak pisze na tablicy informacyjnej) Wioska Wakacyjna Boszkowo, miejmy nadzieję, że to kolejna "jaskółka" nowej jakości w Boszkowie
ruchowo-niesprawna Dodano: 21-12-2010 Uciekajcie gdzie pieprz rośnie od firmy remontowo-budowlanej Dariusza Rylukowskiego z Zabrza "dar-bug remonty", to bardzo nierzetelna firma, zatrudnia niekompetentnych jednocześnie pijaków, którym trudno utrzymać się na nogach w pracy. Przy okazji niszczą mienie w mieszkaniu w, którym pracują. Zostawiają np. łazienki w o wiele gorszym stanie niż zastali przed remontem, tym bardziej jest to przykre, że przeważnie się tak dzieje u osób niepełnosprawnych u, których uważam powinni się bardziej postarać. Ponad 30-dni jestem bez łazienki utracę dofinansowanie PFRON i swoje 5000 zł. Osoby życzliwe błagam o pomoc +48 530-747-781 co ja mam teraz z tym tzw fantem zrobić ?
lukasz Dodano: 23-11-2010 Zapraszam wszystkich na forum http://e-boszkowo.pl/forum/index.php?topic=257.0 tam znajdziecie wszystkie moje wpisy i nie tylko!
Matek Dodano: 23-11-2010

Ja proponuję tą dyskusję przenieść na forum, tam można spokojnie o tych szlakach podyskutować zadawać pytania itp. Księga gości nie jest najwygodniejszym narzędziem do tego celu. A na forum można wklejać zdjęcia zamieszać pliki i swobodnie rozmawiać. Zapraszam zatem z dyskusją na forum. [menu po lewej - druga opcja od dołu]

Tak wypracowane szlaki możemy umieścić w dziale turystycznym.

Łukasz Dodano: 21-11-2010 Witam ponownie tym razem z innego kompa...ale mniejsza o to.W 2 wpisie obiecałem opowiedzieć jak dojść do 3 innych jezior więc zacznijmy od j.Brzeźne.Wybieramy się do Zaborówca.W zaborówcu zatrzymujemy się na parkingu przy sklepie (sklep łatwo znajdziemy bo jest przy drodze i jest jedynym tam sklepem)i idziemy w kierunku północnym wystarczy zapytać miejscowych "gdzie jest droga nad jezioro"?.Teraz jezioro do którego dojechać będzie najciężej człowiekowi który nigdy tam niebył:udajemy się jak zwykle droga z Włoszakowic w kierunku Zaborówca w połowie drogi skręcamy w prawo(będzie tam tabliczka do obozu zhp lednica)i tam skręcamy jedziemy cały czas główną drogą mijamy dom(l.Papiernia)i jakiś kawałek dalej (ok. 200-400m) będzie rozjazd w prawo i w lewo my skręcimy w lewo [w lewo(droga głowna)dojedziemy do Dominic]po skręcie w lewo odliczamy ok. 250m i zostawiamy auto lub rowery i przechodzimy przez las w kierunku zaczodnim jakieś 100m.To jezioro jest ładne ,lecz z tej strony nad tym jeziorem występują "dzikie wysypiska"więc jak i na lądzie tak i w wodzie znajdują się śmieci.Jadąc nad j.Maszynek jedziemy dalej tą drogą na której skończyliśmy.od momentu w którym staneliśmy odliczamy ok.500-800m i udajemy się ponownie w kierunku zachodnim dalszy opis zgadza się z opisem poprzedniego jeziora.Dalej udajemy się do Dominic i w ten sposób objechaliśmy fajną drogę w następnym wpisie opiszę jak z Włoszakowic dojechać do Dominic 2 trasami!
Łukasz Dodano: 21-11-2010 Witam po raz kolejny i bardzo przepraszam tych którzy przeczytali mój 1 wpis w nim napisałem że żeby dojść na j.Zapowiednik trzeba udać się w kierunku południowo/wschodnim lub południowym. Trzeba udać się w kierunku północno/wschodnim lub północnym jeszcze raz bardzo przepraszam.W dzisiejszym wpisie chciałbym przedstawić drogę na skróty z Boszkowa do Dłużyny, ta droga jest drogą bezpośrednio łączącą nas z Dłużyną.Sam dawno tą trasą już nie jechałem.Muszę któregoś dnia się tam wybrać , o ile się niemyle na tą drogę wjeżdża się zza przystankiem pkp za torami.Wystarczy się spytać miejscowych o "Bagienną drogę do Dłużyny/Charbielina".Po obu stronach tej drogi rozciagają się bagna i lasy ,torfowiska jadąc tam nocą można naprawdę się przerazić nie zalecam jechać tam samemu.Gdzieś mniej więcej po środku drogi most z dość szeroką rzeczką(dokładnie nie pamiętam ale ta rzeczka łaćzy 2 jeziora które chyba w dzień widać)pod mostkiem w dzień można spotkać wielu rybaków.W pewnych miejscach doroga jest tak wąska i podmokła że aż strach,żeby auto się nie zakopało.Pod koniec jest juz ładna droga. w pewnym momencie są 2 rozjazdy (w prawo do Dłużyny w lewo do Charbielina) i tu zależy w którą stronę chcemy jechać.Wszystkim miłosnikom bagien i nietylko zachęcam do skorzystania z tej drogi.Potem tą drogą dalej można dojechać do Trzebidzy,Busza...i tak dalej a wszystko to w lasach pomiędzy jeziorami i bagnami zapraszam do czytania moich kolejnych wpisów!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: -8.4°C
Temp. wody: °C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
23.01.2019 02:56

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl