Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto

    Zapraszamy do zostawienia śladu po sobie. Bardzo prosimy o Państwa opinie o naszym serwisie. Zapraszamy też do rozmowy na naszym forum. Pozdrawiamy serdecznie wszystkich gości.

Załoga e-boszkowo.pl

Wszelkie reklamy, obraźliwe teksty i wypowiedz nie związane z tematem czyli tzw. SPAM będą usuwane.

 

kaja Dodano: 13-06-2011 ja pozdrawiam wszystkich miłosników pieknego jeziora w Boszkowie gdybym mieszkała blisko napewno bym pomogła przy sprzataniu no ale coz moge tylko zachecac znajomych aby tam jechali no ja tez oczywiscie jade w tym roku nad jeziorko i nie moge sie doczekac pozdrawiam ;)
Mirosław Dodano: 23-04-2011 Boszkowo powinno przyciągać wczasowiczów a nie odganiac ludzi.Od kilku lat leży dużo smieci jest nie chlujnie.druga sprawa że politycy nie mogą sie ze sobą dogadc w sprawie Boszkowa.To miejsce powinno byc kuortem jak Kołobrzeg.Zawsze tam jeżdziłem ale teraz jest coraz gorzej po prostu wstyd.W tej chwile spędzam wakacje w Wieleniu.Pozdrawiam.
dorota Dodano: 20-02-2011 Czy wiecie, że na portalu google map są dodane nowe zdjęcia z Boszkowa oraz z wjazdu do Letniska, od strony Włoszakowic?Chyba, że to są stare, a ja dopiero teraz zauważyłam, ale nie wydaje mi się?.
miwa Dodano: 03-02-2011 Jeżdżę do Boszkowa od 60 lat a ostatnie lata mieszkam tam od kwietnia do października.Widzę rozwój tej miejscowości ale też i zagrożenia związane z coraz większą atrakcyjnością tego miejsca.Chodzi o pilne wybudowanie sieci kanalizacyjnej ,bo bez niej niewiele ekolodzy będą mieli do zrobienia.Inną sprawą jest zagrożenie letników ze strony młodzieży upijającej się wieczorami piwem.To już nie jest miejsce do wypoczynku ,tymbardziej wieczorami i w nocy.Dzisiaj relaks polega na zaliczeniu dużej ilości alkoholu i zakłócaniu porządku. Jest przecież posterunek Policji i oczekujemy większej kontroli podpitej młodzieży.
Matek Dodano: 29-12-2010 Tak inwestycja jest w trakcie realizacji - całość inwestycji to koszt ponad 8 milionów złotych. Tuz po nowym roku na naszych łamach ukaże się artykuł na ten temat. W tej chwili czekamy jeszcze tylko na materiały graficzne do artykułu.
M.M. Dodano: 28-12-2010 Jadąc dziś ul. Dominicką w Boszkowie, zostałem mile zaskoczony tym, że dawna "Syrenka" zostaje przbudowywana z udziałem środków Unii Europejskiej i powstaje obiekt pod nazwą (jak pisze na tablicy informacyjnej) Wioska Wakacyjna Boszkowo, miejmy nadzieję, że to kolejna "jaskółka" nowej jakości w Boszkowie


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 11.4°C
Temp. wody: 16.1°C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
23.05.2019 04:15

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl