Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto

    Zapraszamy do zostawienia śladu po sobie. Bardzo prosimy o Państwa opinie o naszym serwisie. Zapraszamy też do rozmowy na naszym forum. Pozdrawiamy serdecznie wszystkich gości.

Załoga e-boszkowo.pl

Wszelkie reklamy, obraźliwe teksty i wypowiedz nie związane z tematem czyli tzw. SPAM będą usuwane.

 

Mateusz Dodano: 01-09-2012 Ja w kwestii formalnej.Dlaczego ta strona jest ostatnio jakaś taka " senna ". Mało nowości, mało komentarzy. Może i sezon się kończy, ale przecież chyba Boszkowo nie zapada już w sen zimowy.
Ewa Dodano: 23-04-2012 Jeżdżę do Boszkowa od wielu lat i za każdym razem jestem bardzo zadowolona, zresztą moja rodzina również. Dzięki kilku korzystnym zmianom miejsce to przyciągnęło by z pewnością jeszcze więcej wczasowiczów. Pozdrawiam
Mateusz Dodano: 25-08-2011 Kilka dni temu wróciłem z wakacji, które od czterech lat z rodziną spędzam w Boszkowie, choć samą miejscowość odwiedzałem już dużo wcześniej. Co rok mam ten sam dylemat: jechać do Boszkowa w pewne miejsce, gdzie wiem jak i gdzie mogę spędzić czas, czy ruszyć gdzieś indziej żeby poznawać inne miejsca w Polsce. I będąc w Boszkowie zawsze mam takie wrażenie, że może coś mnie omija, jednak na razie wciąż wygrywa sentyment do Boszkowa. Wydaje mi się jednak, że będzie tej miejscowości co raz trudniej, ludzie mający pieniądze mają możliwość wyboru i stawiania wymagań co do określonego komfortu. Konkurencji dla Boszkowa jest coraz więcej, nie chcę tu powielać tego o czym tu często jest pisane dlaczego jest tak jak jest i jakie są tego przyczyny. Ja chciałbym napisać o czymś co mnie najbardziej irytuje w Boszkowie i dlaczego lubię tę miejscowość od poniedziałku do piątku. Nie chodzi o tłum w soboty i niedziele, to jeszcze można wytrzymać. Najbardziej irytuje mnie wszechobecny widok młodzieży przetaczającej się po Boszkowie z nieodłączną butelką piwa, ten widok to jeszcze pół biedy ale niestety często idzie to w parze z głośnym zachowaniem, wulgarnym słownictwem albo popisywaniem się przed jakąś dziewczyną. Właściwie to można powiedzieć przywileje młodości albo czepiam się, obróć głowę wyłącz się i nie słuchaj, ale ja nie zawsze potrafię, a często zastanawiam się jak to się ma do zakazu picia alkoholu w miejscach publicznych oraz (o czym ostatnio głośno) o zakazie używania wulgarnych słów. Gdyby tak Policja lub Straż Gminna wyjęła bloczek z mandatami mogłyby być niezłe żniwa. Kultura obowiązuje wszystkich wszędzie i w każdej sytuacji, wyzwolenie się spod opieki rodziców z tego nie zwalnia, taka młodzież jest złą wizytówką Boszkowa ale też swojej grupy.
kaja Dodano: 13-06-2011 ja pozdrawiam wszystkich miłosników pieknego jeziora w Boszkowie gdybym mieszkała blisko napewno bym pomogła przy sprzataniu no ale coz moge tylko zachecac znajomych aby tam jechali no ja tez oczywiscie jade w tym roku nad jeziorko i nie moge sie doczekac pozdrawiam ;)
Mirosław Dodano: 23-04-2011 Boszkowo powinno przyciągać wczasowiczów a nie odganiac ludzi.Od kilku lat leży dużo smieci jest nie chlujnie.druga sprawa że politycy nie mogą sie ze sobą dogadc w sprawie Boszkowa.To miejsce powinno byc kuortem jak Kołobrzeg.Zawsze tam jeżdziłem ale teraz jest coraz gorzej po prostu wstyd.W tej chwile spędzam wakacje w Wieleniu.Pozdrawiam.
dorota Dodano: 20-02-2011 Czy wiecie, że na portalu google map są dodane nowe zdjęcia z Boszkowa oraz z wjazdu do Letniska, od strony Włoszakowic?Chyba, że to są stare, a ja dopiero teraz zauważyłam, ale nie wydaje mi się?.


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 19.4°C
Temp. wody: °C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
23.03.2019 14:55

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl