Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto

    Zapraszamy do zostawienia śladu po sobie. Bardzo prosimy o Państwa opinie o naszym serwisie. Zapraszamy też do rozmowy na naszym forum. Pozdrawiamy serdecznie wszystkich gości.

Załoga e-boszkowo.pl

Wszelkie reklamy, obraźliwe teksty i wypowiedz nie związane z tematem czyli tzw. SPAM będą usuwane.

 

Magda Dodano: 28-07-2014 Kochani!Boszkowo jest SUPER! Wczoraj byłam z rodzinką na plaży przy zejściu za chatą Polską z ul.Dominickiej schodami w dół. Mój mąż podczas zabawy z dzieckiem w wodzie zgubił obrączkę ślubną! Uczciwego znalazcę prosimy o kontakt urma7@wp.pl! (Grawer znany tylko nam!). pozdrawiam
wojtek Dodano: 27-07-2014 Boszkowo - super woda, czysta i jest bezpiecznie.Pełno małych rybek , frajda dla dzieciaków . Gastronomia pełna mina, stoperan przy sobie,Uwaga Pizza z pieca a na niej papryka konserwowa porażka , dramat. Ale reszta spoko warto pojechać.
Lidia Dodano: 27-07-2014 Jeździmy do Boszkowa od kilku lat i zawsze byliśmy zadowoleni z miłego wypoczynki, niestety dziś spotkał nas niemiły incydent i w tym miejscu pragnę pozdrowić bardzo niemiłą Panią z ul. Jasnej 3a, która nie wie co to jest kultura osobista i zapomniała, że z wczasowiczów czerpie dodatkowy dochód! Mam nadzieję, że nie wszyscy mieszkańcy Boszkowa są tak aroganccy. A następnym razem zastanowimy się czy wybrać Boszkowo, czy inną miejscowość.
Michał Dodano: 24-01-2014 Bardzo estetyczna strona. Ciekawe informacje. Zapraszam na stronę Cegielni Michałów http://www.cegielniamichalow.pl.
Mateusz Dodano: 01-09-2012 Ja w kwestii formalnej.Dlaczego ta strona jest ostatnio jakaś taka " senna ". Mało nowości, mało komentarzy. Może i sezon się kończy, ale przecież chyba Boszkowo nie zapada już w sen zimowy.
Ewa Dodano: 23-04-2012 Jeżdżę do Boszkowa od wielu lat i za każdym razem jestem bardzo zadowolona, zresztą moja rodzina również. Dzięki kilku korzystnym zmianom miejsce to przyciągnęło by z pewnością jeszcze więcej wczasowiczów. Pozdrawiam


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: -7.7°C
Temp. wody: °C
Wiatr: 0.9[m/s]
Kierunek wiatru: NE

Ostatni odczyt:
23.01.2019 03:46

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl