Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto

    Zapraszamy do zostawienia śladu po sobie. Bardzo prosimy o Państwa opinie o naszym serwisie. Zapraszamy też do rozmowy na naszym forum. Pozdrawiamy serdecznie wszystkich gości.

Załoga e-boszkowo.pl

Wszelkie reklamy, obraźliwe teksty i wypowiedz nie związane z tematem czyli tzw. SPAM będą usuwane.

 

wojtek Dodano: 27-07-2014 Boszkowo - super woda, czysta i jest bezpiecznie.Pełno małych rybek , frajda dla dzieciaków . Gastronomia pełna mina, stoperan przy sobie,Uwaga Pizza z pieca a na niej papryka konserwowa porażka , dramat. Ale reszta spoko warto pojechać.
Lidia Dodano: 27-07-2014 Jeździmy do Boszkowa od kilku lat i zawsze byliśmy zadowoleni z miłego wypoczynki, niestety dziś spotkał nas niemiły incydent i w tym miejscu pragnę pozdrowić bardzo niemiłą Panią z ul. Jasnej 3a, która nie wie co to jest kultura osobista i zapomniała, że z wczasowiczów czerpie dodatkowy dochód! Mam nadzieję, że nie wszyscy mieszkańcy Boszkowa są tak aroganccy. A następnym razem zastanowimy się czy wybrać Boszkowo, czy inną miejscowość.
Michał Dodano: 24-01-2014 Bardzo estetyczna strona. Ciekawe informacje. Zapraszam na stronę Cegielni Michałów http://www.cegielniamichalow.pl.
Mateusz Dodano: 01-09-2012 Ja w kwestii formalnej.Dlaczego ta strona jest ostatnio jakaś taka " senna ". Mało nowości, mało komentarzy. Może i sezon się kończy, ale przecież chyba Boszkowo nie zapada już w sen zimowy.
Ewa Dodano: 23-04-2012 Jeżdżę do Boszkowa od wielu lat i za każdym razem jestem bardzo zadowolona, zresztą moja rodzina również. Dzięki kilku korzystnym zmianom miejsce to przyciągnęło by z pewnością jeszcze więcej wczasowiczów. Pozdrawiam
Mateusz Dodano: 25-08-2011 Kilka dni temu wróciłem z wakacji, które od czterech lat z rodziną spędzam w Boszkowie, choć samą miejscowość odwiedzałem już dużo wcześniej. Co rok mam ten sam dylemat: jechać do Boszkowa w pewne miejsce, gdzie wiem jak i gdzie mogę spędzić czas, czy ruszyć gdzieś indziej żeby poznawać inne miejsca w Polsce. I będąc w Boszkowie zawsze mam takie wrażenie, że może coś mnie omija, jednak na razie wciąż wygrywa sentyment do Boszkowa. Wydaje mi się jednak, że będzie tej miejscowości co raz trudniej, ludzie mający pieniądze mają możliwość wyboru i stawiania wymagań co do określonego komfortu. Konkurencji dla Boszkowa jest coraz więcej, nie chcę tu powielać tego o czym tu często jest pisane dlaczego jest tak jak jest i jakie są tego przyczyny. Ja chciałbym napisać o czymś co mnie najbardziej irytuje w Boszkowie i dlaczego lubię tę miejscowość od poniedziałku do piątku. Nie chodzi o tłum w soboty i niedziele, to jeszcze można wytrzymać. Najbardziej irytuje mnie wszechobecny widok młodzieży przetaczającej się po Boszkowie z nieodłączną butelką piwa, ten widok to jeszcze pół biedy ale niestety często idzie to w parze z głośnym zachowaniem, wulgarnym słownictwem albo popisywaniem się przed jakąś dziewczyną. Właściwie to można powiedzieć przywileje młodości albo czepiam się, obróć głowę wyłącz się i nie słuchaj, ale ja nie zawsze potrafię, a często zastanawiam się jak to się ma do zakazu picia alkoholu w miejscach publicznych oraz (o czym ostatnio głośno) o zakazie używania wulgarnych słów. Gdyby tak Policja lub Straż Gminna wyjęła bloczek z mandatami mogłyby być niezłe żniwa. Kultura obowiązuje wszystkich wszędzie i w każdej sytuacji, wyzwolenie się spod opieki rodziców z tego nie zwalnia, taka młodzież jest złą wizytówką Boszkowa ale też swojej grupy.


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 11.4°C
Temp. wody: 16.1°C
Wiatr: 1.8[m/s]
Kierunek wiatru: W

Ostatni odczyt:
23.05.2019 04:35

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl