Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto

    Zapraszamy do zostawienia śladu po sobie. Bardzo prosimy o Państwa opinie o naszym serwisie. Zapraszamy też do rozmowy na naszym forum. Pozdrawiamy serdecznie wszystkich gości.

Załoga e-boszkowo.pl

Wszelkie reklamy, obraźliwe teksty i wypowiedz nie związane z tematem czyli tzw. SPAM będą usuwane.

 

Zenek Dodano: 28-08-2015 Byłem świadkiem cumowania pewnej łodzi żaglowej - Trenera - szkoleniowej wersji DZ - ty , - 12 osobowego jachtu przy plaży w Dominicach. Skiper - pseudo żeglarz wygonił połowę plażowiczów, ponieważ rozpędzony na silniku wbijał sie w plażę. Potem próbował cumować (wiązać jacht o wadze ok 1 tony) do pobliskiej ławki. Oczywiscie nie pozwolono mu na ten fantastyczny pomysł. Oburzony wdał sie w dyskusję i próbował wymóc swoją decyzję. Ławka została postawiona z inicjatywy oraz środków własnych mieszkańców Dominic. Pan pseudo żeglarz wożący ludzi zarobkowo, głównie na silniku, niestety jest wizytówką tego jeziora. Brak kultury, umiejętności i postawa "co to nie ja" niestety jest standardem na tym pięknym akwenie.
dariusz Dodano: 28-04-2015 zaliczyłem w boszkowie udany wypad żeglarski nad jez dominickim,niestety mieliśmy w załodze niedorozwiniętego z jakimś gibonizmem i nie obyło się bez wypadków ,osoba taka działa jak żydowski speed. źle wspominam również księdza, który straszył generałem perszingiem ,być może parafia miała też niemiecką historię ,a ksiądz był ,,po prostu prosty"i nikt nie dopilnował kazania Ale dla wszyskich stopy wody pod kilem
Magda Dodano: 28-07-2014 Kochani!Boszkowo jest SUPER! Wczoraj byłam z rodzinką na plaży przy zejściu za chatą Polską z ul.Dominickiej schodami w dół. Mój mąż podczas zabawy z dzieckiem w wodzie zgubił obrączkę ślubną! Uczciwego znalazcę prosimy o kontakt urma7@wp.pl! (Grawer znany tylko nam!). pozdrawiam
wojtek Dodano: 27-07-2014 Boszkowo - super woda, czysta i jest bezpiecznie.Pełno małych rybek , frajda dla dzieciaków . Gastronomia pełna mina, stoperan przy sobie,Uwaga Pizza z pieca a na niej papryka konserwowa porażka , dramat. Ale reszta spoko warto pojechać.
Lidia Dodano: 27-07-2014 Jeździmy do Boszkowa od kilku lat i zawsze byliśmy zadowoleni z miłego wypoczynki, niestety dziś spotkał nas niemiły incydent i w tym miejscu pragnę pozdrowić bardzo niemiłą Panią z ul. Jasnej 3a, która nie wie co to jest kultura osobista i zapomniała, że z wczasowiczów czerpie dodatkowy dochód! Mam nadzieję, że nie wszyscy mieszkańcy Boszkowa są tak aroganccy. A następnym razem zastanowimy się czy wybrać Boszkowo, czy inną miejscowość.
Michał Dodano: 24-01-2014 Bardzo estetyczna strona. Ciekawe informacje. Zapraszam na stronę Cegielni Michałów http://www.cegielniamichalow.pl.


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 19.9°C
Temp. wody: °C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
23.03.2019 15:15

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl