Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Matek
Data dodania: 24-11-2010 20:27
Data modyfikacji: 31-01-2011 20:09

 

     23 października w okolicach ulicy Jasnej ( Boszkowo - Letnisko) w jednym z wypełnionych woda rowów melioracyjnych pojawiły się ścieki komunalne. Czysta zazwyczaj, opadowa woda, zanieczyszczona została ściekami z wypompowanego prywatnego szamba. Miejsce, w którym zrzucono ścieki jest niedostępne dla wozu asenizacyjnego, także zrzutu nie dokonał nikt z zewnątrz. Ewidentnie ścieki zostały wypompowane z jednego z sąsiednich szamb. Jak wiemy w tym rejonie nie ma wodociągów i mieszkańcy korzystają z wód gruntowych. Skrajną głupotą należy nazwać poczynania właściciela który, zrzuca fekalia praktycznie do własnej studni nie mówiąc już nic o sąsiadach czy zanieczyszczeniu kanału i jezior do którego ów rów płynie. Zapewne właściciel uznał, że skoro poza sezonem go nie będzie to jest to czas na opróżnienie szamba, a tym samym oszczędność kilkudziesięciu złotych.

Sprawą zajęła się policja. Czekamy zatem na efekty.

 

Polecamy artykuły w tej samej sprawie:

 

 

Zapraszamy do dyskusji na temat tego artykułu także na naszym FORUM

 


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 34.205.93.2 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
onetka0 Dodano: 25-11-2010 IP: W jakim rejonie jest ta ulica Jasna,? Przecież ludzie mają pompy - hydrofory...masakra. Czy można jakąkolwiek mapę wklepać na stronę "e- boszkowo pl.", na zumi nie wszystkie uliczki są widoczne...
Matek Dodano: 25-11-2010 IP: Aktualnie opracowuje taką mapę będzie ona dostępna na e-boszkowo.pl i na odbiorniki GPS Jasna jest za torami patrząc od jeziora Dominickiego.
Podpisany inaczej Dodano: 30-11-2010 IP: Dzięki Mateusz za artykuł. Mam nadzieje że ten "koś" czyta stronę www. e-boszkowo i zrozumie swój błąd. W przyszłym roku postaram się o kamerę aby monitorować cały teren. Może to przyniesie rozwiązanie


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 12.1°C
Temp. wody: °C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
29.09.2020 01:50

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl