Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Matek
Data dodania: 31-01-2011 20:08
Data modyfikacji: 01-02-2011 09:18

     Jak informowalismy w Październiku ubiegłego roku dostaliśmy zgłoszenie o nielegalnym pozbyciu się ścieków z prywatnej posesji letniskowej. Zgłoszenie to otrzymała również policja.

Pisaliśmy o tym na łamach e-boszkowo.pl w artykule Wypompował szambo do rowu
nasza redakcja postanowiła dowiedzieć się jakie są losy tego zgłoszenia. Dlatego 25.11.2010 wysłaliśmy zapytanie w tej sprawie do rzecznika prasowego policji.

24 grudnia nadeszła odpowiedź, z włoszakowickiego posterunku policji, następującej treści:

Dzień Dobry.
 
W odpowiedzi na pana e-maila z dnia 25.11.2010r.informuję iż w dniu 23.10.2010r w m.Boszkowo ul.Łąkowa-numeru brak przeprowadziłem rozmowę z obecnym na miejscu świadkiem(*) .
 W/w wskazali mi rów biegnący pomiędzy posesjami. W rowie tym na wysokości posesji woda miała mętny kolor lecz nie pływały w niej żadne nieczystości i nie było czuć nieprzyjemnych zapachów które mogły by świadczyć iż do rowu tego ktos odprowadził ścieki.
Ponieważ państwo [...](*) oświadczyli iż  poprzedniego dnia woda w tym rowie miała nieprzyjemny zapach mogący świadczyć iż faktycznie ktoś odprowadził do niego ścieki,poinformowałem ich iż o zaistniałej sytuacji zostanie powiadominiony Gminny Zakład Komunalny we Włoszakowicach,gdyż ja nie mam fizycznej możliwości stwierdzenia czy faktycznie doszło do odprowadzenia ścieków do rowu. Na terenie sąsiedniej  posesji nikogo nie zastano.
W dniu 25.10.2010r przeprowadziłem rozmowę z panem Kazimierzem Basem-inspektorem ochrony środowiska w Gminnym Zakładzie Komunalnym we Włoszakowicach informują o zaistniałej sytuacji.
W/w zobowiązał się do sprawdzenia tego miejsca i powiadomienia RDz Włoszakowice w przypadku potwierdzenia odprowadzenia ścieków do w/w rowu.
Ponieważ do dnia dzisiejszego nie mieliśmy takiego zgłoszenia z GZK Włoszakowice, uznano iż nie potwierdzono zgłoszenia z dnia 23.10.2010r.
 
z poważaniem
mł.asp.Grzegorz Nowaczyk
RDz Włoszakowice

(*) Odpowiedź mł.asp.Grzegorza Nowaczyk edytowano, w celu utajnienia danych osobowych świadka. Dane osobowe do wiadomości redakcji

 

 

 

 


Polecamy artykuły w tej samej sprawie:

 

 

Zapraszamy do dyskusji na temat tego artykułu także na naszym FORUM


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 34.205.93.2 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
agentx Dodano: 31-01-2011 IP: Mam nadzieję, że przeprowadził Pan rozmowę ze ŚWIATKIEM przestępczym, bo tam najlepiej znaleźć sprawcę ! Gratuluję pomysłu !
STANTUTAJ Dodano: 01-02-2011 IP: ....bo ten świadek, był światkowy i dlatego sprawa nie poszła dalej. Policja nie lubi takich spraw gdzie nie ma sprawców, bo nie ma kogo oskarżyć.
STANTUTAJ Dodano: 01-02-2011 IP: Dodam jeszcze że, tu cytat z artykułu : "W rowie tym na wysokości posesji woda miała mętny kolor lecz nie pływały w niej żadne nieczystości"...nie było gówna więc gówno zrobili (przepraszam za słownictwo). Dziwimy się później, że jest bezkarność, jak w każdej sprawie pozostaje bierność w sprawach i nie dotyczy to tylko tego przypadku.
Matek Dodano: 01-02-2011 IP: Błąd poprawiony - dziękuję za zwróceni uwagi.
STANTUTAJ Dodano: 01-02-2011 IP: SZANOWNY ADMINIE. TEN BŁĄD BYŁ WYNIKIEM PISANIA ? CZY, PRZEKOPIOWANIA MAILA Z POLICJI. JEŚLI TAK TO NIE MA ZA CO PRZEPRASZAĆ. WINA BŁĘDU JEST PO STRONIE NADAWCY, CZYLI POLICJI. MOŻE BY TAK POLICJA PRZEPRASZAŁA SAMA ZA SWOJE "BŁĘDY" I NIE TYLKO ZA TO, A TAKI SAM TEKST CZYTAŁEM NA FORUM Z TYM SAMYM BŁĘDEM. ODPOWIEDZI PISEMNEJ TEŻ NIE DOSTAŁEM
Matek Dodano: 01-02-2011 IP: Nie, absolutnie to nie jest błąd Policji - to ja zastępowałem dane teleadresowe słowem "świadek". I to ja popełniłem ten błąd w pisowni. Przydała by mi się jakaś pomoc w postaci fachowej "korekty" swoje błędy dostrzega się czasem z dużym opóźnieniem.


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 11.9°C
Temp. wody: °C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
29.09.2020 02:30

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl