Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto

    Zapraszamy do zostawienia śladu po sobie. Bardzo prosimy o Państwa opinie o naszym serwisie. Zapraszamy też do rozmowy na naszym forum. Pozdrawiamy serdecznie wszystkich gości.

Załoga e-boszkowo.pl

Wszelkie reklamy, obraźliwe teksty i wypowiedz nie związane z tematem czyli tzw. SPAM będą usuwane.

 

Konstanty Dodano: 28-03-2010 Gratuluję strony. Bardzo mi się podoba. Tym bardziej, że na zdjęciach przedwojennych odnalazłem moich Rodziców.
Staszek Dodano: 09-02-2010 Witam wszystkich. Chyba jestem pierwszy jako gość w nowym 2010 roku. Pozdrawiam wszystkich i życzę wszelkiej pomyślności. Zima się powoli kończy i trzeba pomyśleć o nowym sezonie wypoczynkowym. Miejmy nadzieję że wiosna i lato będą obfitować w ładną pogodę i ogrom turystów.
Tomek Dodano: 30-12-2009 Siema Boszkowo jest super...
pavel Dodano: 19-11-2009 Super stronka, gratuluję pomysłu i pozdrawiam admina, a ja zapraszam na moją: http://odszkodowania.portal.az.pl/ I oczywiście na forum: http://forum.odszkodowania.portal.az.pl/index.php
Matek - Admin Dodano: 09-11-2009

Serdecznie proszę by jednak nie obrażać innych użytkowników i zachować umiar. Nie chcę cenzurować wypowiedzi, ale w zamian za to proszę o przestrzeganie zasad dobrego obyczaju. Z góry dziękuję.

ps. mam nadzieje, że wypowiedź widoczna poniżej nie jest pisana przez osobę związaną z danym ośrodkiem.

Marek Dodano: 12-10-2009 Ireno,ty stara alkoholiczko dobrze,że cię nie posłuchałem.Byłem tam i twierdzę,że to super ośrodek.Kierownik to niezwykle miły i uczynny starszy pan.Fakt,nie lubi takich co to wyżej srają niż dupy mają.Mówiłem ci byś przestała pić.Serdecznie pozdrawiam.

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl